۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
اداره تغذيه و رستوران ها

اداره تغذیه

معرفی سلف ها و رستوران ها

 

سلف سرویس اختران بی نشان

 

این مجموعه در ضلع شرقی فلکه ابوریحان جنب حرم الشهدا گمنام با مساحت زیر بنای ۵۰۰۰ متر مربع متشکل از آشپزخانه و دو سالن مجزای شرقی و غربی(برادران و خواهران )، سردخانه،انبار، اتاق آماده سازی،اتاق سیستم های حرارتی برودتی، اتاق استراحت پرسنل می باشد. این مجموعه  صرفاً  برای استفاده ی دانشجویان دانشگاه اصفهان با تعرفه ی یارانه مصوب صندوق رفاه دانشجویان با رزرو قبلی می باشد.لازم به ذکر است که این مجموعه علاوه بر طبخ و توزیع ۵۰۰۰ پرس غذا در وعده ی ناهار، طبخ ۳۰۰۰ پرس شام و توزیع همزمان ۱۰۰۰ پرس صبحانه در خوابگاه ها را بر عهده دارد.

شایراهنمای رزرو غذای سلف سرویس دانشجوئی در سایت دانشگاه اصفهان ( اداره تغذیه )  قرار گرفته است.


 

رستوران یاس یک 

 
                                
 

رستوران یاس یک  واقع در ضلع شمالی دانشگاه جنب معاونت دانشجوئی (تالار شهید آوینی) قرار گرفته است. این مجموعه در سال ۱۳۷۰ با زیر بنای ۳۰۰۰متر مربع احداث و به بهره برداری رسید و در سال ۱۳۹۹ مرمت و بازسازس گردید.این مجموعه شامل دو قسمت اصلی محل طبخ،انبارش، آماده سازی و سردخانه، سالن غذا خوری(غربی و شرقی) با ظرفیت ۳۰۰۰پرس غذایی می باشد. که دانشجویان عزیز می توانند در وعده ی ناهار با همراه داشتن کارت دانشجوئی از انواع غذاهای این رستوران(۱۵ منوی غذای) به صورت یارانه ای بهره مند گردند.اهنمای خرید غذای رستوران های آزاد در سایت دانشگاه اصفهان ( اداره تغذیه )  قرار گرفته است).

این مجموعه همچنین جهت برگزاری همایش ها، جشن ها، مراسم دانشجویان، همکاران دانشگاهی و خانواده های محترم ایشان در تمامی ایام هفته با وقت قبلی آماده ی پذیرائی است.

 

 

رستوران آزاد یاس دو

 

                                                                   

این مجموعه در ضلع جنوب شرقی جنب درب ورودی خوابگاه ها با زیر بنای ۱۵۰۰  متر مربع  در سال ۱۳۵۱ جهت ارائه طبخ و توزیع غذای دانشجویی  افتتاح گردید که در نهایت  در سال  ۱۳۹۲با طراحی و معماری مدرن بازسازی و تبدیل به رستوران آزاد دانشجویی که شامل آشپزخانه مرکزی، سالن غذا خوری شرقی و غربی ،کافه سلامت بوفه غذاهای آماده، سردخانه ، انبار و اتاق استراحت کارکنان و اتاق آماده سازی مواد غذایی با ظرفیت ۱۵۰۰پرس در حال فعالیت می باشد. که روزانه در هر دو وعده ناهارو شام رستورانی وبوفه ارائه خدمات می نماید . این مجموعه در دو وعده غذائی ناهار و شام با تنوع غذائی بالای ۱۵ منوی غذائی و کافه و فست فود به صورت یارانه دانشجویی در حال ارائه خدمات به دانشجویان و مراجعین می باشد . دانشجویان عزیز می توانند در وعده ی ناهار و شام با همراه داشتن کارت دانشجوئی از انواع غذاهای این رستوران(به صورت یارانه ای بهره مند گردند.اهنمای خرید غذای رستوران های آزاد در سایت دانشگاه اصفهان ( اداره تغذیه )  قرار گرفته است).

این مجموعه همچنین جهت برگزاری همایش ها، جشن ها، مراسم دانشجویان، همکاران دانشگاهی و خانواده های محترم ایشان در تمامی ایام هفته با وقت قبلی آماده ی پذیرائی است


 

رستوران یاس ۳


شعبه رستوران وفست فود خواهران واقع در مکان توزیع غذای خوابگاه شهدا  جهت توزیع غذا در وعده ی (ناهار و شام)  خواهران ساکن خوابگاه فعال می باشد که شامل آشپزخانه، انبار، سالن غذاخوری بوده وشعبه رستوران وفست فود برادران در محوطه خوابگاه برادران بالاتر از گیت ورودی خوابگاه می باشد. دانشجویان عزیز می توانند با مراجعه به این مکان غذای خود را به صورت ساندویچی (گرم و سرد) با قیمت مناسب خریداری نمایند.

 

 

نانوائی


نانوائی دانشگاه اصفهان در طبقه ی زیرین رستوران یاس ۲ جنب ورودی درب خوابگاه ها قرار گرفته است.در حال حاضر طبخ نان در انواع تافتون، سنگک (با قیمت مناسب و تعرفه ی دولتی ) به دانشجویان، اساتید، کارکنان صورت می گیرد.

 

قیمت غذایی دانشجویان بین الملل ( سال جاری)

۱-دانشجویان بورسیه وزارت علوم نوع الف

صبحانه ۵۰۰۰ ناهار و شام ۸۰۰۰ و ۱۰۰۰۰

۲- دانشجویان بین الملل غیر بورس و آزاد و بدون کنکور

صبحانه ۱۰۰۰۰ و ناهار و شام ۱۶۰۰۰ و ۲۰۰۰۰ تومان


 

تاریخ به روزرسانی:
1402/11/07
تعداد بازدید:
181
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان، حوزه معاونت آموزشی، دفتر پذیرش دانشجویان بین المللی
کدپستی: 8174673441
Powered by DorsaPortal